Vilniaus pasienio rinktinės nuotoliniu būdu organizuoto samprotaujamųjų rašinių konkurso mokinių apdovanojimas

Valstybės sienos apsaugos tarnybos Vilniaus pasienio rinktinė mokiniams nuotoliniu būdu organizavo samprotaujamųjų rašinių konkurą, skirtą Lietuvos pasieniečių dienai paminėti.

Rugsėjo 7 d. S. Moniuškos ir kitose Vilniaus rajono gimnazijose rinktinės atstovai pasveikino mokinius su prasidėjusiais naujais mokslo metais ir palinkėjo visiems sėkmės skinant naujus mokslo vaisius. Tądien jaunuoliai džiaugėsi, turėdami galimybę pamatyti gyvai tai, apie ką rašė savo rašiniuose – netradicinį pareigūno su uniforma vizitą.

Pagrindinis vizito tikslas – padėkoti mokiniams ir lietuvių kalbos mokytojams už aktyvų dalyvavimą VSAT Vilniaus pasienio rinktinės pavasarį organizuotame rašinių pasienio tematika konkurse.

Rinktinės Vado padėkos įteiktos – IIG klasės mokinei Dominykai Krukovskai ir kuravusiai lietuvių kalbos vyresniajai mokytojai Alinai Podvorskai.

Atnaujinta: 2021.09.07