III-oji Kalvelių ir Rudaminos metodinių centrų mokyklų lietuvių kalbos ir literatūros konferencija „Lietuvos šimtmetis: praeitis, dabartis, ateitis“

Vasario 28 dieną, trečiadienį, paskutinę žiemos dieną, V. Sirokomlės muziejuje, Bareikiškėse, įvyko III-oji 9-12 (IG-IVG) klasių mokinių lietuvių kalbos ir literatūros konferencija „Lietuvos šimtmetis: praeitis, dabartis, ateitis“, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Pranešimą ,,Sveikinimo žodis Lietuvai” skaitė S. Moniuškos gimnazijos lietuvių kalbos vyresniosios mokytojos Alinos Podvorskos II G klasės mokinys Michal Šipkovski. Po konferencijos visi dalyvavo edukacinėje pamokoje „Velykų spalvos“, organizuotoje muziejaus darbuotojų, kurios metu galėjo išbandyti mūsų senolių naudotą tradicinį kiaušinių marginimą vašku.

Atnaujinta: 2018.03.02