PODZIĘKOWANIE

W imieniu całej społeczności gimnazjalnej dziękujemy z całego serca Panu Włodimirowi Gabcowi za bezpieczną jazdę, za profesjonalizm.

Pan Włodimir  dał się poznać jako kierowca wykonujący swoją pracę z pasją. Jest cierpliwy i wyrozumiały w stosunku do uczniów. Pana opanowanie, cierpliwość i poczucie humoru pozwala  nam na przyjemne i bezpiecznie podróżowanie.  Jesteśmy  bardzo wdzięczni za odpowiedzialne wykonywanie swojej pracy.         Jednocześnie życzymy Panu samych dobrych dni, bezpiecznych  i udanych wyjazdów, życzliwych i wyrozumiałych uczniów, wiele zdrowia, szczęścia osobistego  i rodzinnego oraz  zadowolenia z pracy.

Z wyrazami szacunku  społeczność gimnazjum

Odnowione: 05.06.18