Kącik klas początkowych

Wystawa “Dary jesieni”

W pierwszych dniach października panie klas 0-4 wspólnie ze swoimi wychowankami przyczyniły się do organizacji wystawy „Dary jesieni”. Różnorodne eksponaty wykonane z jesiennych plonów z pól i lasów cieszyły oko precyzją wykonania, pomysłowością oraz fantazją. Na wystawie było moc fantastycznych prac z owoców, warzyw, jagód i kwiatów jesiennych. Dzięki pomocy rodziców było co pooglądać, podpatrzeć pomysły oraz się pouczyć jak  niektóre prace wykonać.

Jesienne cudaczki ozdobiły korytarz naszego gimnazjum. Zostali  zadowoleni wszyscy – i dzieci, i rodzice, i nauczyciele. Miło było cieszyć się twórczością, fantazją i pomysłowością uczniów.

Zarówno dzieciom jak i rodzicom bardzo dziękujemy za zaangażowanie się w poszukiwaniu darów jesieni i przyczynienia się do stworzenia imponującej wystawy.

Cieszymy się wspólnie z rodzicami, dziećmi, wspólnotą gimnazjalną, iż impreza się udała.

Odnowione: 16.10.18