*

Lapkričio 14 d. į mūsų gimnaziją atvyko Kalba.lt atstovė. Ji supažindino IIG-IVG klasių mokinius su karjeros pasirinkimo galimybėmis, pristatė populiariausias profesijas ir argumentavo, kodėl verta ar neverta rinktis jas. Kalba.lt. atstovė išsamiai papasakojo apie studijų užsienyje privalumus ir trūkumus, taip pat informavo apie tarptautinį IELTS egzaminą, skirtą anglų kalbos žinioms įvertinti. Kalbėjo apie savo darbą Kalba.lt organizacijoje, įdomiai perteikė mokiniams turimas žinias, sukauptas per visą savo darbo patirtį. Akcentavo mokomųjų dalykų pasirinkimo svarbą 11 klasėje. Ši paskaita buvo labai informatyvi, naudinga. Mokiniai lauks sugrįžtant šio puikaus lektoriaus ir kitais mokslo metais.

Atnaujinta: 2018.11.17