Kącik klas początkowych

MIKOŁAJKOWE SPOTKANIE W MICKUNACH

23 listopada bieżącego roku dzieci grupy przygotowawczej oraz uczniowie klas 1-4 wraz ze swoimi Paniami byli zaproszeni na spotkanie mikołajkowe do gminy w Mickunach.

Drugi rok z kolei witano proborszcza Ryszarda Umańskiego z kościoła NMP Częstochowskiej w Częstochowie, który przybył wraz ze swoimi pomocnikami Aniołami – ludźmi wielkiego serca, aby obdarzyć dzieci kolejny raz prezentami.

Był to dzień pełen dobroci, radości i uśmiechu na wszystkich twarzach, dopisywał świetny humor i towarzyszył świąteczny nastrój.

Gimnazjum im. Stanisława Moniuszki niezmiernie jest wdzięczne starościnie gminy P. Renacie Mickiewicz za zaproszenie oraz gościnność, a proborszczowi Ryszardowi Umańskiemu i jego pomocnikom Aniołom dziękujemy za pamięć i wielkie serc.

Odnowione: 03.12.18