POWITANIE PANI DYREKTOR

Szanowna Pani Dyrektor!

W imieniu całej społeczności gimnazjalnej witamy Panią w  naszej placówce. Z całego serca  cieszymy się, że jest Pani z nami.  Życzymy wielu sukcesów w pracy, deklarujemy wsparcie od zaangażowanej, pomocnej kadry pedagogicznej i pracowników obsługi. Jednocześnie życzymy  „dobrych wiatrów” w oświacie, aby nasza szkoła mogła nadal kontynuować swoje wieloletnie już tradycje dobrego kształcenia i wychowania młodego pokolenia.

Pani Dyrektor! Życzymy wszystkiego, co najlepsze na nowym etapie Pani życia i życia gimnazjum, wyrażając nadzieję na udaną, miłą i owocną współpracę! Z głębi serca pragniemy, aby dom moniuszkowski był dla Pani Dyrektor miejscem nieustannego rozwoju i bezpieczną przystanią, do której chętnie będzie się wracać.

Gratulujemy  Pani Dyrektor objęcia tak ważnego stanowiska,  a więc życzymy powodzenia i satysfakcji z pełnionych tak ważnych obowiązków.

Społeczność Gimnazjum im. Stanisława Moniuszki w Kowalczukach

Odnowione: 06.05.21