Edukacinis užsiėmimas “Geometrinė tapyba”

Bendradarbiaudami su Lietuvos nacionaliniu Radvilu rūmų dailės muziejumi birželio 9d. 7 klasės mokiniai su klasės vadove Ana Černiavska nuotoliniu būdu dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Geometrinė tapyba“. Abstrakcionizmas – daug sykių kritikuotas žodis, laikytas netinkamu, bandytas keisti pavadinimu ,,menas be vaizdavimo objektų“ arba ,,menas be vaizdinio pasakojimo“. Tačiau juk svarbi ne kūrinio etiketė, o pats meno kūrinys. Lektorė Daiva Banikonienė kalbėjo apie geometrinę tapybą. Užsiėmimo metu mokiniai žaidybiškai ieškojo geometrinių formų savo aplinkoje. Kartu stebėjome kūrinių reprodukcijas, atradome, kaip linijos, kvadratai, trikampiai ir apskritimai reaguoja vieni į kitus, jungiasi, atsiremia, netgi susikerta ir prasilenkia. Leidžiamės įviliojami į vaizduotės pasaulį ir kūrėme įvairių formų dėliones. Užsiėmimas, vedamas Zoom platformoje, labai patiko mokiniams.

7 klasės vadovė Ana Černiavska

Atnaujinta: 2021.06.09