Viktorina ,,Lietuviškai apie Lietuvą”

Kovo  10 d.  gimnazijos 7-8, I-IIG ir III-IVG kl. mokiniai dalyvavo viktorinoje ,,Lietuviškai  apie Lietuvą”, skirtoje   Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo  dienai.  Pasidaliję  į grupes  mokiniai  turėjo įveikti  IV viktorinos  etapus:  reikėjo  atsakyti į  klausimus apie Lietuvos istoriją, geografiją, lietuvių kalbą;  sukurti pasakojimą apie gimtinę  pavartojus  10 daiktavardžių, 10 būdvardžių ir  10 veiksmažodžių; apibūdinti  tėvynę  žodžiais, prasidedančiais  abėcėlės raidėmis;  sugalvoti prasmingų žodžių iš raidžių  žodžių NEPRIKLAUSOMYBĖ, LIETUVIŠKAS   ir pabaigoje iš subirėjusių eilučių sudėti ir suklijuoti Lietuvos himną – Vinco Kudirkos ,,Tautišką  giesmę”. Visos užduotys buvo sėkmingai įveiktos. Tačiau rezultatai parodė, kad atsakymus į kai kuriuos klausimus dar reikėtų pakartoti.

Viktoriną paruošė ir organizavo lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Alicija Gulbicka, lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja Vera Berniukevič ir istorijos vyresnysis mokytojas Romuald Seniut.

Atnaujinta: 2017.03.20