“Skraidantys drugeliai”

Birželio  5 – 9 dienomis pradinių klasių moksleiviai buvo pakviesti į stovyklą „Skraidantys drugeliai“. Pirmąją dieną socialinė pedagogė Natalija Piskligina pristatė stovyklos programą, vėliau visi išvyko į Apollo boulingą.

Stovyklos metu moksleiviai aplankė Naujosios Vilnios Priešgaisrinę tarnybą, susipažino su gaisrininko darbu. Neišdildomą įspūdį paliko ekskursija į Medininkų pilį ir Aukštojos kalvą. Stovyklautojai entuziastingai dalyvavo edukaciniuose keramikos užsiėmimuose V.Sirokomlės muziejuje. Paskutinę stovyklos dieną visi pramogavo batutų centre Skypark.

Vaikai puikiai praleido laiką, mėgaudamiesi kruopščiai jiems suplanuota programa, pažino daugybe naujovių. Mokinių  tėvai džiaugėsi, kad vaikai  turiningai leido laisvalaikį.  Kitais metais dieninė vasaros poilsio stovykla bus tęsiama.

Atnaujinta: 2017.06.26