Pradinių klasių kampelis

Dailės ir technologijų pamoka “Ant sniego”

Sausio 16 d. 3 klasės mokiniai kartu su mokytoja Anželika Spiridovič pamokas šiltoje mokykloje pakeitė į pamoką- pramogą lauke. Nors spaudė šaltukas,  dailės ir technologijų pamokos metu, vaikai buvo kieme. Surengtas piešinių ant sniego konkursas. Mokinia piešė pačių gamintais dažais (guašas skiestas vandeniu). Meninių vaizdų perteikimas neįprastoje erdvėje mokinius nuteikė veikti savarankiškai, džiugiai, neįprastai. Visi piešė, pasitelkę fantaziją, kūrybiškumą. Mokiniai neįprastos pamokos metu bendradarbiavo, tarėsi, dalinosi patirtais įspūdžiais, naujais atradimais, nepamatuojamu džiugesiu.

Tokia pamokos forma ir piešimo būdas buvo išbandytas pirmą kartą, tačiau nutarta, jog tikrai ne paskutinį, kadangi mokiniams suteikė daug džiaugsmo!

Atnaujinta: 2019.01.28