Gimnazija,  Sportas

RESPUBLIKINIS PROJEKTAS ,,SOLIDARUMO BĖGIMAS 2021”

Rugsėjo 28 d. mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo Solidarumo bėgime 2021, kuris vyko Kalvelių S. Moniuškos gimnazijos stadione.

Pagrindinis bėgimo tikslas – skatinti solidarumą tarp skirtingų kultūrų, socialinės aplinkos įvairaus amžiaus moksleivių bei rinkti paramą konkrečioms veikloms, padėsiančioms sunkumų patiriantiems Lietuvos ir užsienio vaikams. Solidarumo bėgimą globoja kadenciją baigusi  Lietuvos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, palaiko Ukrainos ambasada bei LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.

8-jo, 2021m.  Solidarumo bėgimo metu surinkta parama bus skirta:

1. Pozityvios tėvystės programai „Pozityvus auklėjimas kiekvienai dienai” įgyvendinti Lietuvoje;
  2. Negalią turinčių vaikų, gyvenančių Rusijos okupuotose Ukrainos teritorijose, mobilumui didinti: bus perkami vėžimėliai, įtvarai ir kitos šiems vaikams reikalingos priemonės.

Solidarumo bėgimas – renginys, kuris:

• ugdo vaikų socialinę atsakomybę, sąmoningumą bei solidarumą;
  • padeda sunkumų patiriantiems Lietuvos ir Ukrainos vaikams;
  • skatina vaikų fizinį aktyvumą.

Buvo puikus oras, gera  nuotaika, o  vaikai pasipuošę lipdukais  atrodė nuostabiai. Bėgo visi. Mokiniai, juos rėmę tėveliai, seneliai, mokytojai įrodė, kad yra draugiški, vieningi ir neabejingi kitiems. Surinkti pinigai bus skirti padėti vargstantiems Lietuvos ir Ukrainos vaikams. Džiaugiamės galėdami nors menku indėliu prisidėti prie gerų darbų ir aktyvių iniciatyvų. Mokiniai gavo diplomus, gerai praleido laiką Ačiū mokiniams, jų tėvams ir globėjams, klasių vadovams, dalykų mokytojams už aktyvumą ir gerą širdį!

Fizinio ugdymo vyresnioji mokytoja Ana Černiavska

Atnaujinta: 2021.09.28