Gimnazija,  Sportas

EDUKACINĖ IŠVYKA Į LITERATŪRINĮ ALEKSANDRO PUŠKINO  MUZIEJŲ ,,XIX-XX a. lauko žaidimai: kroketas, miestučiai“

Spalio 13d. 8 klasės mokiniai dalyvavo išvykoje, kurios tema ,,XIX-XX a. lauko žaidimai: kroketas, miestučiai“. Edukacinis renginys vyko Markučių dvare, kuriame 1899 m. apsigyveno rusų poeto Aleksandro Puškino jaunesnysis sūnus Grigorijus su žmona Varvara.  Sutuoktiniai Markučiuose ėmė aktyviai plėtoti ne tik ūkinę veiklą, bet ir poilsio vietas, nes anais laikais buvo labai populiarūs lauko žaidimai: kroketas, miestučiai. Edukacinio užsiėmimo metu mokiniai susipažino su žaidimų istorija ir tradicijomis. Išklausę taisykles ir  remdamiesi pateiktais pavyzdžiais dvaro parke bandė žaisti populiarius XIX-XX a. lauko žaidimus: kroketą ir miestučius. Rungtyniaujant laimėjo mergaičių komanda. Buvo smagu sportuoti lauke, nuostabios gamtos apsuptoje vietovėje!

Fizinio ugdymo vyresnioji mokytoja Ana Černiavska

Atnaujinta: 2021.10.13