Gimnazija,  Sportas

Respublikinis projektas ,,Sveikatiada 2021-2022 mokslo metai“

Šiais mokslo metais 5-IVG klasės mokiniai ir mokytojai Teresa Narvoiš, Ana Černiavska, Stela Stanulevič, Genadij Ancukevič vėl prisijungė prie respublikinio projekto  ,,Sveikatiada 2021-2022 mokslo metai“ įgyvendinimo. Rugsėjo mėnesį mokiniai atnaujino informacinį stendą gimnazijoje „Sveikatiados stendas‘‘ ir pateikė veiklos planą iki mokslo metų pabaigos:

– Spalis-gruodis tai idėjų paketas su sportinių veiklų pasiūlymais „Mankštiada“.
– Sausis-vasaris – kvietimas dalyvauti konkurse ir pristatyti mėgstamiausią užkandį „Mano mėgstamiausias užkandis“.
– Kovas- gegužė –  kvietimas organizuoti Tarptautinės šokių dienos „Šok ir nesustok!“
– Birželis – mokslo metų pasiekimų aptarimas, aktyviausiu apdovanojimas diplomais.

Startas duotas! Idėjų paketas „Mankštiada“  jau realizuojasi. Mokiniai atlieka pratimus su terapiniais kamuoliais, laikosi pateiktų rekomendacijų, kaip taisyklingai atlikti fizinius pratimus ant kamuoliu ir kvėpavimo lavinimo pratimus. Mokiniai išsiaiškino, kad atliekant pratimus su didžiausiais mankštos kamuoliais didinama judesių amplitudė, pagerinama raumenų jėgą, stiprinama širdies ir kraujagyslių bei kvėpavimo sistemą, lavinami jutimai, pusiausvyrą,  koordinaciją, laikysena ir sudaroma aktyvaus sėdėjimo galimybė. Per pamokas  kalbame, kodėl taip svarbu mankštintis, nes gera mankšta tai geros dienos užtaisas ir teigiamų emocijų bagažas (lagaminas). Nuolat nepamištam saugumo reikalavimų.

Fizinio ugdymo mokytoja Ana Černiavska

Atnaujinta: 2022.02.24