Kącik klas początkowych

Mikołajkowe spotkanie grupy przygotowawczej i klasy 1 z przedstawicielami organizacji „Litauenshilfe” z Niemiec

8 grudnia w  gminie  Kowalczuki odbyło się spotkanie dzieci z delegacją ,,Litauenshilfe Birkenwerder“  pod kierownictwem pod Reinharda Schlarmana z Niemiec .

Dzieci grupy przygotowawczej i uczniowie klasy 1 przyszykowali program artystyczny – recytowali wiersze w języku niemieckim i polskim, śpiewali piosenki, wesoło się bawili. Goście byli zachwyceni ich występem.

Reinhard Schlarmann podziękował za stworzony świąteczny nastrój, za mile spędzony czas. W dowód wdzięczności 4-osobowa delegacja z Niemiec wręczyła świąteczne prezenty, maskotki, słodycze. Zawartość paczek wywołała na twarzach dzieci uśmiech i ogromną radość. Na koniec odbyła się mała sesja zdjęciowa oraz składanie życzeń z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

Odnowione: 27.12.16