STEAM chemijos pamoka VU chemijos fakultete

Sausio 16 d. I G klasių mokiniai kartu su chemijos vyresniąja mokytoja Kristina Slavinska ir socialine pedagoge Viktorija Janauskiene nuvyko į VU chemijos laboratoriją, kurioje atliko laboratorinį darbą tema „Jonų atpažinimas“. Mokiniai atliko dviejų dalių praktikos darbą- pavienių reakcijų atlikimą ir nežinomos cheminės sudėties vandeninio X tirpalo tyrimą. Pamokos tikslas buvo supažindinti mokinius su chemijos analizine laboratorija, chemiko – laboranto profesija bei atlikti laboratorinį darbą pagal aprašytą metodiką. Mokiniai lavino savo pažinimo, komunikavimo bei kūrybiškumo kompetencijas. Visi moksleiviai išėjo iš laboratorijos įsigiję naujų patirčių ir kupini linksmų atsiminimų. STEAM integruotos pamokos padeda geriau įsiminti mokomąją medžiagą, pritaikyti teorines žinias, ugdyti gamtamokslines kompetencijas.

Atnaujinta: 2024.01.17