Tarpmokyklinis edukacinis užsiėmimas „Ką žinau apie Lietuvą?“, skirtas Kovo 11 dienai paminėti

Kovo 6 dieną mūsų gimnazijos 4 klasių mokiniai dalyvavo tarpmokykliniame edukaciniame užsiėmime „Ką žinau apie Lietuvą?“, kuris vyko Vilniaus r. Kalvelių Stanislavo Moniuškos gimnazijoje. Mokiniai varžėsi su Vilniaus r. Pakenės Česlovo Milošo pagrindinės mokyklos mokiniais. Užsiėmimas prasidėjo mokinių komandų prisistatymu. Vėliau komandoms buvo pateikti interaktyvių užduočių klausymai iš lietuvių kalbos ir literatūros, geografijos, istorijos, praktinė užduotis „Tautiškos giesmės dėlionė“. Buvo organizuotas kūrybinis užsiėmimas, kuriame mokiniai galėjo pasigaminti knygos skirtukus su trispalvės motyvais, simbolizuojančiais Lietuvos valstybės vėliavą. Šis renginys ne tik skatino mokinius domėtis Lietuvos kultūra ir istorija, bet ir prisidėjo prie jų tautinės tapatybės stiprinimo bei kūrybiškumo ugdymo.

Atnaujinta: 2024.03.07