LIETUVIŲ KALBOS DIENOS 2024

Vilniaus rajono Kalvelių Stanislavo Moniuškos gimnazijoje kovo 4 – 8 d. vyko lietuvių kalbos dienos. Kovo 4 d. minėjome Lietuvos globėjo šv. Kazimiero dieną. Gimnazijos sporto salėje prekystaliai linko nuo įvairiausių dirbinių. Mugėje lankėsi ne tik mokiniai, mokytojai, darbuotojai, bet ir svečiai. Vaikai džiaugėsi ir kūrė planus, ką pagamins kitais metais. Pamokų metu kitomis savaitės dienomis lietuvių kalbos pamokose vyko: Onos Šimaitės 130-ųjų gimimo metinių minėjimas, pokalbis apie paminklo raidei ,,ė“ atidengimą, dailyraščio 1 – 5 kl. konkursas, Tarptautinei moters dienai išskirtinių atvirukų kūrimas ir Nepriklausomybės atkūrimo dienos kovo 11 minėjimas. Kovo 6 d. mūsų gimnazijos 4 kl. mokiniai dalyvavo tarpmokykliniame edukaciniame užsiėmime ,,Ką žinau apie Lietuvą?“, kuris vyko kartu su atvykusiais mokiniai iš Vilniaus rajono Pakenės Česlovo Milošo pagrindinės mokyklos. Kviečiame pasižvalgyti po nuotraukų galeriją ir pasidžiaugti kartu su mumis, kad kartu galima nuveikti tai, kas ne tik moko, bet ir džiugina širdį.

Atnaujinta: 2024.03.12