Renginys ,,Išsaugok pasaulį”‘

25 balandžio 6-8 klasių mokiniai demonstravo įdomius bandymus, skirtus praejusiai Pasaulinei Žemės dienai paminėti. Tai puiki iniciatyva, leidžianti mokiniams aktyviai įsitraukti ir prisidėti prie šios svarbios aplinkosaugos šventės. Įdomūs bandymai, kuriuos demonstravo mokiniai, be abejonės, padėjo geriau suvokti įvairius gamtos reiškinius ir procesus, susijusius su mūsų Žeme. Praktinis mokinių darbas ne tik suteikia jiems gilesnių žinių, bet ir skatina susidomėjimą bei atsakomybę už aplinkos apsaugą. Mokiniai kūrė paveikslus ant pieno ir skaitė savo kūrybos eilėraščius apie saulę. Gebėjimas reflektuoti apie gamtos reiškinius per savo kūrybą yra vertingas įgūdis, padedantis suvokti mūsų vaidmenį puoselėjant ir saugant mūsų bendrus namus – Žemę.

Atnaujinta: 2024.04.30