Vasario  20 d. įvyko projekto „Lyderių valanda“ antras etapas

„Lyderių valanda“ – tai Mokinių tarybos narių bendradarbiavimo projektas, skirtas bendrauti, mokytis, vystyti bendradarbiavimą, dalintis idėjomis ir nagrinėti problemas.Projekto vadovė socialinė pedagogė Natalija Piskligina.

Projekto dalyviai – Kalvelių Stanislavo Moniuškos gimnazijos, Šumsko pagrindinės mokyklos ir Pakenės Česlovo Milošo pagrindinė mokyklos Mokinių tarybos nariai.

Pirmas dalyvių susitikimas įvyko spalio mėn. Kalvelių Stanislavo Moniuškos gimnazijoje. Vasario 20 dieną susitikome antrą kartą Šumsko pagrindinėje mokykloje.

Susitikimo tikslas ugdyti lyderystės kompetencijas, motyvuoti jaunimą aktyviai veiklai. Kiekvienas susimąstė: koks esu lyderis, kokios mano vertybės ir pasirinkimai gyvenime?

Mokiniai kūrė minčių žemėlapį apie lyderystę, apmąstė, ką kiekvienas gali duoti savo mokyklos bendruomenei.

Atnaujinta: 2017.02.22