Kącik klas początkowych,  Imprezy

WYSTAWA

„Sztuka dziecka może być piękna na miarę tego, jaka jest dziecięca …”

W dniach 6-10 lutego w gimnazjum odbywała się wystawa prac plastycznych o tematyce zimowej, wykonanych przez uczniów klas 0-4 pod kierownictwem Pań klas początkowych.

Celem wystawy było zaprezentowanie prac plastycznych przedstawionych różnorodnymi technikami plastycznymi. Organizacja wystawy pozwoliła zachęcić dzieci i ich  rodziców do rozwijania własnej inwencji twórczej, pomysłowości i talentów, a przy okazji była ciekawą formą aktywnego i pożytecznego spędzania wolnego czasu uczniów z rodzicami i Paniami.

Prace zostały umieszczone w korytarzu. Mogły je oglądać dzieci, rodzice oraz goście. Wystawa cieszyła się dużym zainteresowaniem i bardzo się podobała. Zachwycano się różnorodnością technik plastycznych, pomysłowością tematów i estetyką wykonania.

Wystawa prac plastycznych uczniów młodszych klas na stale wpisała się do tradycji naszego gimnazjum.

Odnowione: 23.02.17