Konferencija ,,Pasiaukojimas ir auka prasmingi ir šiandien“

Vasario 24 dieną  mūsų  gimnazijos IVG kl. mokiniai   Dorota Podvorska ir Dariuš Križanovskij  dalyvavo Rukainių gimnazijos organizuotoje  lietuvių kalbos ir literatūros  konferencijoje ,,Pasiaukojimas ir auka prasmingi ir šiandien“, skirtoje Šatrijos Raganos gimimo 140-osioms metinėms paminėti.   Jie skaitė pranešimą  ,,Kodėl verta aukotis kitų labui?“ (konsultavo lietuvių kalbos mokytojos metodininkės Veronika Karkienė ir Alicija Gulbicka). Konferencijoje dalyvavo Kalvelių ir Rudaminos metodinių centrų bendrojo ugdymo švietimo įstaigų 9-12 (I-IVgimnazijos) klasių mokiniai.  Konferencijos dalyviams buvo organizuota edukacinė pamoka  ,,V.Sirokomlės kūrinio ,,Margiris“ skaitymai“,  kurią vedė muziejaus darbuotojai.

Atnaujinta: 2017.02.27