Pradinių klasių kampelis,  Renginiai

Atvirų durų diena

Vasario 25 d. gimnazijoje vyko atvirų durų diena. Tai jau tradicija tapusi diena, kurios metu būsimieji mokinukai – priešmokyklinės grupės mokiniai, pirmokai gali susipažinti su savo būsimomis mokytojomis, mokykla. Aktų salėje vyko koncertas, kurio metu savo gražiausius šokius ir dainas susirinkusiems dovanojo gimnazijos priešmokyklinukai  bei 1-4 klasių mokiniai. Svečius sveikino ir gimnazijos veiklą pristatė direktorius Zygmund Jasvin ir pavaduotoja ugdymui Renata Krasovska.

Po koncetro svečiai sporto salėjė dalyvavo sportinėse žaidimuose, o vėliau būsimų mokinukų laukė dovanos ir šventinės vaišės.

Po renginio visi, apsisprendę lankyti šią mokyklą, galėjo užpildyti prašymą. Dar neapsisprendusius, kviečiame tai padaryti.

Atnaujinta: 2017.03.20