Europos kalbų diena

Kiekvienais metais rugsėjo 26 dieną gimnazijoje minima Europos kalbų diena. Šių metų Europos kalbų dienos veiklos skatino mokytis kalbų, per jas pažinti svetimas kultūras, populiarino daugiakalbę Europos kultūrą.

Technologijos mokytoja T. Narvoiš kartu su 5-8kl. ir IG-IVG kl.mokiniais sukūrė plakatus ir Europos šalių vėliavėles. Muzikos mokytojas S. Zajankovski padėjo paruošti koncertinę programą. 5 kl. pristatė Lenkiją (paruošė L. Podvorska), 6 kl pristatė Vokietiją (paruošė R. Krasovska), 8 kl. pristatė Rusiją (paruošė A Černiavska), IG kl. pristatė Lietuvą (paruošė V. Berniukevič), IIG kl. pristatė Ukrainą (paruošė A. Podvorska). IIIG kl. pristatė Ispaniją (paruošė G. Čerešniovaja) ir IVG kl. pristatė Italiją (paruošė R. Jasvin).

Šventės pabaigoje direktoriaus pavaduotoja ugdymui R. Krasovska pasveikino visus mokytojus ir mokinius bei padėkojo už gerai paruoštą programą.

Atnaujinta: 2017.10.19