INTEGRUOTA ANGLŲ LIETUVIŲ KALBŲ PAMOKA UŽ GIMNAZIJOS RIBŲ

Spalio 19 d. Vilniaus senamiestyje vyko integruota IIG klasės anglų (mokytoja Gražina Čerešniovaja) ir lietuvių (mokytoja Vera Berniukevič) kalbų pamoka už gimnazijos ribų. Pamokos tema „The Old Town of Vilnius“ / „Vilniaus senamiesčio gatvėmis“.

Pamokos metu mokiniai vaikščiojo senamiesčio gatvėmis, apžiūrinėdami ir pristatydami pagal iš anksto aptartą planą žymius Vilniaus architektūrinius statinius ir vietas. Šiuolaikiniam žmogui labai svarbu įgytas žinias pritaikyti praktiškai. Integruotos pamokos už gimnazijos ribų leidžia sisteminti informaciją, įvairina mokymąsi, skatina mokinių kūrybiškumą bei motyvaciją mokytis. Mokiniai su nekantrumu laukia daugiau tokių pamokų – įdomių ir prasmingų.

Atnaujinta: 2018.11.06