Pradinių klasių kampelis

Projektas „Olimpinė savaitė“

Spalio 22–26 dienomis mūsų gimnazijos 3 klasės mokiniai kartu su mokytoja Anželika Spiridovič prisijungė prie Olimpinės savaitės.

Projekto tikslas – bendradarbiaujant su pedagogais padėti mokiniams atrasti sveiką gyvenseną ir fizinį aktyvumą, kaip įtraukią, linksmą ir naudingą veiklą. Projektą organizavo Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija, Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija, Lietuvos tautinis olimpinis komitetas.

Projekto metu mokiniai gavo Lietuvos olimpinės rinktinės talismano Ąžuolo ir jo draugų plakatą, kuris skatino mokinius įgyvendinti įvairias veiklas. Visą savaitę mokiniai skaičiavo nueitus žingsnius, išgerto vandens puodelius, šypsenas, ištiestas pagalbos rankas, aktyviai sportavo, žaidė, mankštinosi, kalbėjosi apie fizinio aktyvumo naudą, sveiką mitybą, pagarbą sau ir kitiems, draugystę ir tobulėjimą visus mokslo metus.

Už aktyvų dalyvavimą projekte „Olimpinė savaitė“ 3 klasės mokiniai apdovanoti Diplomu ir Padėka.

Atnaujinta: 2018.11.22