LIETUVOS 100-MEČIO NACIONALINĖ KARJEROS SAVAITĖ APSILANKYMAS “BAA TRAINING” AVIACIJOS AKADEMIJOJE

Šių metų lapkričio 21 d. IIIG-IVG klasių mokiniai dalyvavo Lietuvos 100-mečio nacionalinėje karjeros savaitėje bei apsilankė ,,Baltic Aviation Academy“. “BAA Training” atstovai pristatė gimnazijos mokiniams piloto profesijos bei aviacijos rinkos perspektyvas.

Prezentacijos metu buvo išsamiai papasakota apie tapimo pilotu kelią: karjeros galimybes, mokymo programų ypatumus bei mokymosi priemones. Taip pat buvo pristatytos kitos aviacijos profesijos: skrydžių dispečerio bei orlaivio palydovo. Vėliau mokiniai dalyvavo ekskursijoje, kurios metu turėjo galimybę iš arti pamatyti Boeing B737NG simuliatorių, Ugnies ir dūmų bei durų simuliatorius.

Atnaujinta: 2018.12.03