Gamtamokslinis konkursas

Balandžio 9 d. Kalvelių St. Moniuškos gimnazijos I G ir IIG klasių mokiniai Viktorija Novošinskaja ir Edvinas Lobovkinas dalyvavo Vilniaus rajono organizuotame gamtamoksliniame konkurse 2019. Konkursas vyko Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazijoje. Mokinius konkursui paruošė biologijos vyresnioji mokytoja Marija Gierasimovič ir chemijos vyresnioji mokytoja Kristina Slavinska.

Konkurso tikslai ir uždaviniai:

• Tarpdalykinė gamtos mokslų (biologijos ir chemijos) integracija;
  • ugdyti mokinių domėjimąsi gamtos mokslais, loginį mąstymą, ekologinį sąmoningumą;
  • Suteikti galimybę lavinti eksperimento darbo įgūdžius;
  • Dalintis gamtos mokslų mokymosi patirtimi su kitomis mokyklomis, užtikrinti gerosios patirties sklaidą.

Konkursas buvo organizuojamas dviems etapais. Pirmas etapas: komandinis teorinių užduočių sprendimas, antras etapas praktinės integruotos biologijos ir chemijos užduoties atlikimas ir aprašymas dirbant porose.

Mokiniai už dalyvavimą buvo apdovanuoti padėkos raštais.

Esame dėkingi konkurso organizatoriams Vilniaus rajono savivaldybės mokyklų chemijos ir biologijos mokytojų metodinei grupei ir Vilniaus rajono Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazijos direkcijai bei šios gimnazijos chemijos ir biologijos mokytojoms už svetingumą.

Atnaujinta: 2019.04.16