Vilniaus rajono 8-11 klasių mokinių vaizdo filmukų konkursas „Netapk prekybos žmonėmis ir smurto auka“

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai, vykdydami prevencijos projektą „Policija – visuomenės dalis“ ir palaikydami Šv. Mortos iniciatyvą, organizavo bendrojo ugdymo mokyklų filmukų konkursą „Netapk prekybos žmonėmis ir smurto auka“. Konkurso tikslas – supažindinti mokyklų bendruomenes su prekybos žmonėmis ir smurto problemomis, atkreipti moksleivių dėmesį į šias problemas, padėti jauniesiems Lietuvos gyventojams atpažinti grėsmes, išmokyti apsaugoti save ir aplink esančius bendraamžius.

Mūsų  gimnazijos II G kl. mokiniai, vadovaudami psichologės Evelinos Vaitkevičienės ir lietuvių k. mokytojos Alinos Podvorskos,  sukūrė prevencinį filmuką „Fiktyvi santuoka“ ir laimėjo trečiąją vietą.

Filmukų kūrėjai ir nugalėtojai apdovanoti vertingomis dovanomis. Už dalyvavimą konkurse įteikti diplomai.

Atnaujinta: 2019.11.26