Gimnazija,  Laimėjimai

Integruotas užsiėmimas-viktorina ,,Mitai ir faktai apie mitybą“

Lapkričio 25 d. 5-7 kl. mokiniai turėjo integruotą užsiėmimą-viktoriną ,,Mitai ir faktai apie mitybą“. Mokyklinio ugdymo įstaigų visuomenės sveikatos priežiūros skyriaus dietistė Aušra Blažytė supažindino mokinius su mitais ir faktais apie mitybą. Mokiniai sužinojo, kad palaikyti gerą fizinę formą, būti sportiškam padeda subalansuota mityba ir nuolatinis fizinis aktyvumas. Viktorinos metu mokiniai atsakinėjo į klausimus. Pirmą vietą laimėjo Beata Romeiko, antrą – Eva Lukaševič. Dėkojame Vilniaus m. savivaldybės visuomenės sveikatos biurui ,,Vilnius sveikiau“ už puikų užsiėmimą, nes dalinasi informacija, motyvuoja gyventi sveikiau, padeda ugdyti sveikatai palankius įgūdžius ir nuostatas, kad pagerėtų mūsų vaikų gyvenimo kokybė.

Atnaujinta: 2020.12.31