Gimnazija,  Sportas

Respublikinio projekto ,,Sveikatiada“ konkursas „Pusryčiai – madinga!“

Nuo lapkričio iki sausio 22 dienos Vilniaus rajono Kalvelių Moniuškos gimnazijos 5-IVG klasės mokiniai ir mokytojos Teresa Narvoiš, Ana Černiavska prisijungė prie ,,Sveikatiados“ projekto iššūkio ,,Pusryčiai – madinga“, nes pusryčiai tai geros dienos ir energijos užtaisas. Per pamoką  kalbėjome, kodėl taip svarbu pusryčiauti. Mokiniai išsiaiškino, kad vaikai, kurie nevalgo pusryčių, neturi pakankamai energijos, jėgų mokytis, atlikti užduotis, dalyvauti fizinio lavinimo pamokose. Su mokytojais mokiniai mokėsi serviruoti stalą, padėti įrankius, kūrė sveikos mitybos piramidę, planavo pusryčių meniu savaitei, piešė piešinius,  darė pusryčius iš plastilino, kūrė filmukus.  Aptarėme atsiųstas pusryčių valgių nuotraukas prie bendro šeimos stalo. Visa informacinė medžiaga ,,Sveikatiados” stende. Dėkojame tėveliams už pagalbą. Mūsų ugdytiniai žino sveikos mitybos principus ir stengiasi jų laikytis.

Atnaujinta: 2021.01.10