Gimnazija,  Sportas

Virtualus integruotas fizinio ugdymo užsiėmimas ,, Ką reikia žinoti norint būti fiziškai aktyviam?“

Vasario 25 d. 5-7 kl. mokiniai turėjo integruotą fizinio ugdymo užsiėmimą ,, Ką reikia žinoti norint būti fiziškai aktyviam?“. Bendrojo ugdymo įstaigų visuomenės sveikatos priežiūros skyriaus kinezeterapeutė Beatričė Viliušytė nuotoliniu būdu supažindino mokinius su kokybiška treniruote, kurią sudaro  pasiruošimas, treniruotė ir atsipalaidavimas. Mokiniai sužinojo, kad  labai svarbu pasirinkti mėgstamą veiklą, nustatyti tikslus, rasti patogią sportinę aprangą, palaipsniui didinti fizinį krūvį, gerti daug vandens, stebėti savijautos pokyčius pradėjus sportuoti, sveikai maitintis, baigus sportuoti – nusiprausti.  Moksleiviai nebijojo užduoti klausimus ir kartu su mokytoja  gauti atsakymus žaisdami „Kahoot“ programoje. Dėkojame Vilniaus m. savivaldybės visuomenės sveikatos biurui ,,Vilnius sveikiau“ už naudingą integruotą fizinio ugdymo užsiėmimą, susijusį su šių dienų modernaus žmogaus sveikata pandemijos metu.

Atnaujinta: 2021.02.25