„Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“

Kaip ir kiekvienais metais, š.m kovo 20-24 dienomis organizavome akciją „Savaitė be patyčių“. Veiksmo savaitės metu buvo organizuojami patyčių prevencijai skirti užsiėmimai ir renginiai.

Gimnazijos socialinė pedagogė Natalija Piskligina organizavo 1-5 klasių mokiniams pamokėles Mūsų rankos ir žodžiai skirti ne patyčioms!“ Mokiniai  iškirpo iš popieriaus savo „gerų darbų rankytes“ ir iš jų gimnazijos koridoriuje padarė medį. Kiekvienas pažadėjo, kad jo rankos darys tik gerus darbus, nes rankos skirtos gėriui, o ne patyčioms.

Su vyresnių klasių mokiniais aptarėme saugumo internete problemą. 8-IVG klasių mokiniai susitikimo su socialine pedagoge metu kalbėjo apie saugesnį internetą. Susipažino su patarimais, kokių veiksmų reikėtų imtis norint internetu naudotis saugiai ir nepatirti elektroninių patyčių.

Atnaujinta: 2017.03.30