Pradinių klasių kampelis

Kompiuterinių piešinių konkursas „Mano diena mokykloje“

2018 m. lapkričio 30 d. mūsų gimnazijos 3 klasės mokiniai, vadovaujami mokytojos Anželikos Spiridovič, dalyvavo Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus ir Radviliškio rajono Šeduvos gimnazijos organizuotame Lietuvos pradinių klasių mokinių kompiuterinių piešinių konkurse „Mano diena mokykloje“. Mokiniams reikėjo apmąstyti savo veiklą mokykloje ir kompiuteriniame piešinyje pavaizduoti savo mokyklinio gyvenimo gražiausias akimirkas.

Smagu, kad daugelio mokinių piešiniai originalūs ir meniški, o dar smagiau, kad Evelina Gerasimovič tapo laimėtoja (padėka už piešinio originalumą ir meniškumą). Sveikiname!

Atnaujinta: 2019.01.10