Gimnazija,  Sportas

Integruotas užsiėmimas ,, Virtuali mankšta ir relaksacija“

Lapkričio 30 d. 5-7, IIIG-IVG kl. mokiniai turėjo integruotą užsiėmimą ,,Virtuali mankšta ir relaksacija“. Bendrojo ugdymo įstaigų visuomenės sveikatos priežiūros skyriaus kineziterapeutė Beatričė Viliušytė  ir psichologas Arnoldas Jasiūnas supažindino mokinius su mankšta ,,Atgauk jėgas“  ir paaiškino, kaip reikia atsipalaiduoti po sunkios dienos. Mokiniai iš anksto pasiruošė užsiėmimui – turėjo patiesiamą jogos kilimėlį ir patogią kėdę su atlošu nugarai. Dėkojame Vilniaus m. savivaldybės visuomenės sveikatos biurui ,,Vilnius sveikiau“ už naudingą užsiėmimą, susijusį su šių dienų modernaus žmogaus sveikata. Kartu mokomės formuoti fizinio aktyvumo įpročius, saugiai treniruotis ir pasiruošti sporto keliamiems iššūkiams.

Atnaujinta: 2020.11.30