KAŻDY CHCE CZUĆ SIĘ BEZPIECZNIE

We wrześniu uczniowie klas 1-4 oraz zerówkowicze ze swoimi Paniami wzięli udział w projekcie „ Każdy chce czuć się bezpiecznie”.

Celem projektu było wdrożenie uczniów do przestrzegania bezpieczeństwa. Dzieci miały okazję porozmawiać o bezpiecznym przechodzeniu przez ulicę, a także poćwiczyć w praktyce. Uczniowie również zapoznali się, jak prawidłowo trzeba zachowywać się podczas jazdy rowerowej.

Przez cały ten okres wszyscy chętnie brali udział w przedsięwzięciach. Były zorganizowane konkursy o prawidłach ruchu drogowego, prace plastyczne. Dzieci śpiewały piosenki, deklamowały wiersze odzwierciedlające ruch drogowy. Uczniowie klasy 1-szej mieli spotkanie z policjantką.

Zdobyte wiadomości z całą pewnością przyczynią się do rozważnego zachowania na drodze i nie tylko.

Odnowione: 14.10.22