Kącik klas początkowych,  Imprezy

CHOINKA NOWOROCZNA W INNEJ ATMOSFERZE

Choinka noworoczna jest jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń dla społeczności szkolnej i rodziców. W tym roku święta noworoczne postanowiliśmy  spędzić w nieco  innej atmosferze.

27 grudnia  dzieci grupy przygotowawczej i uczniowie klas początkowych   ze swymi Paniami udali się do Domu Polskiego na noworoczne przedstawienie. Tam oczekiwała ich sala, przystrojona w karnawałową dekorację. Na czas zabawy zamieniła się ona w leśną polanę, na której mieliśmy możliwość oglądać przedstawienie „Trzy świnki”.

Urocze przedstawienie o trzech świnkach nauczyło dzieci tego, że rzeczy ważne w życiu  wymagają przemyślenia i zaangażowania. Kolejny raz przekonaliśmy  się, że ciężka i sumienna praca naprawdę się opłaca.

Niewątpliwą atrakcją przedstawienia było pojawienie się Świętego Mikołaja, który wśród radosnego gwaru, żartów i śmiechu rozdawał paczki. Prezentem zostało obdarowane każde dziecko.

Po emocjach związanych z wizytą Mikołaja, na dzieci oczekiwała miła rozrywka – zwiedzanie choinki na Placu Katedralnym.

Impreza choinkowa odbyła się w przyjaznej i miłej atmosferze, dostarczyła wszystkim wielu wspaniałych wrażeń.

Odnowione: 03.01.17