Spotkanie z absolwentem

Z inicjatywy dyrektor gimnazjum odbyło się spotkanie z absolwentem V promocji gimnazjalnej Ernestem Narwojszem. Podczas spotkania Ernest opowiedział uczniom klas I-IV G o swej karierze zawodowej w Wojsku Reprezentacyjnym Litwy, gdzie pracuje od 2017 roku. Przedstawił strukturę sił zbrojnych Litwy oraz funkcje Wojsk Reprezentacyjnych. Praca w wojsku nie przeszkodziła też Ernestowi w zdobyciu wyższego wykształcenia, gdyż pomyślnie ukończył studia pedagogiczne na kierunku wychowania fizycznego Uniwersytetu Witolda Wielkiego i w przyszłości zastanawia się też o pracy pedagogicznej. Nasz gość opowiedział również uczniom o rozwijaniu swych umiejętności twórczych w dziedzinie muzyki i sztuki.

Serdecznie dziękujemy naszemu absolwentowi za przybycie i dzielenie się swą historią sukcesu z uczniami!

Odnowione: 15.12.23