Imprezy

ŚWIĘTO 1-EGO WRZEŚNIA

1  września 2016 roku zebrała się społeczność gimnazjalna , aby uczcić ponowny powrót do szkoły. Wszyscy na czele zpoczetem sztandarowymprzed  godziną 9 wyruszyliśmy  do kościoła, aby rozpocząć nowy rok szkolny z modlitwą. Po mszy św. wróciliśmy do gimnazjum, gdzie w sali odbyła się uroczystość poświęcona rozpoczęciu się 2016/2017 roku szkolnego. Program przyszykowany przez uczniów klasy IVG rozpoczął się  od wysłuchania hymnu narodowego. Po tym powitano wszystkich gości, dyrekcję, nauczycieli oraz uczniów. Podczas apelu  usłyszeć można było śpiew  najstarszych uczniów gimnazjum, występ pierwszaków, zapoznaliśmy się także z dziećmi  grupy przygotowawczej. W  znak  wdzięczności za swój niełatwy trud wszyscy nauczyciele otrzymali kwiaty. Nie zapomniano  także o  złożeniu kwiatów u stóp figury Matki Bożej. Na koniec zadzwonił pierwszy dzwonek, który zawołał wszystkich do swoich klas.

Odnowione: 26.09.16