Kącik klas początkowych

Strefowe zawody “SEMAFOR”

10 kwietnia w naszym gimnazjum odbyły się strefowe zawody „Semafor”. Celem konkursu była popularyzacja znajomości przepisów ruchu drogowego wśród uczniów oraz propagowanie kulturalnego i bezpiecznego zachowania się jako uczestnika ruchu drogowego.

W zawodach uczestniczyły cztery drużyny uczniów ze szkół podstawowych  w Szumsku i Kiwiszkach, Szkoły Podstawowej  im. Czesława Miłosza w Pakienie oraz Gimnazjum im. Stanisława Moniuszki w Kowalczukach. Drużyny świetnie radziły sobie z zadaniami i po godzinnym zmaganiu się wyłoniono zwycięzców… Ku naszej wielkiej radości zwycięzcą została drużyna naszego gimnazjum.

Pozostaje życzyć zwycięzcom równie dobrych wyników podczas startu na etapie rejonowym. Wszystkim uczniom – gratulujemy znajomości przepisów ruchu drogowego!

Odnowione: 24.04.18