Atvira anglų kalbos pamoka

2018m. balandžio 18 d. Kalvelių S. Moniuškos gimnazijoje vyko anglų kalbos vyresniosios mokytojos Gražinos Čerešniovajos atvira pamokaIG klasėje „The story of Hamlet“. Pamokos pradžioje mokytoja pristatė pamokos temą, uždavinį, vertinimo kriterijus, užduočių planą bei laukiamus rezultatus.Mokinių uždavinys parašyti komentarą apie Hamleto charakterį. Mokiniai dirbo grupėse, atliko įvairių tipų pratimus, o po trumpos video peržiūros diskutavo bei įgarsino filmuką apie Hamletą. Po atviros anglų kalbos pamokos mokyklos teatro būreliodalyviai „Teen Musical Theatre“ parodė spektaklį:“Cinderella“. Renginyje dalyvavo Nemėžio metodinio centro anglų kalbos mokytojai. Po vaidinimo susirinkusieji aptarė anglų kalbos vyresniosios mokytojos Gražinos Čerešniovajos veiklą.

Atnaujinta: 2018.04.29