Jak powiedzieć ,,Nie“ paleniu?

Od ponad 40 lat, 16 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Rzucania Palenia Tytoniu. W tym roku nasze gimnazjum przyłączyło się do akcji pod hasłem „Jak powiedzieć „Nie!” paleniu ”. W kampanię antynikotynową zaangażowali się uczniowie  klas  5, 6, 7, IG, IIIG, IVG. Cel akcji – kształtowanie prawidłowych postaw zdrowotnych społeczności gimnazjalnej i promowanie „MODY NA NIEPALENIE!“ –przedstawiony został przez starszego nauczyciela biologii Marię Gerasimowicz. Opierając się na programie „Sveikatos, lytiškumo ir renginio šeimai (SLURŠ) programą“ uczniowie przedstawili ciekawe prezentacje, tematyczne rysunki i treściowe plakaty. Wykonano informacyjną gablotę dla społeczności gimnazjalnej.           Mamy nadzieję, że ten dzień będzie początkiem  „niepalącego gimnazjum“.

Odnowione: 03.12.18