Kącik klas początkowych

TRADYCYJNE OZDOBY CHOINKOWE

1 grudnia, chociaż  był to dzień wolny od zajęć,  uczniowie klasy 3,4 wraz z Paniami Teresą Owsianik i Anżeliką Spiridowicz uczestniczyli w Warsztatach Bożonarodzeniowych organizowanych w naszym gimnazjum przez Łukasza Trębickiego i Panią Martę, pracowniczkę Białostockiego Oddziału IPN.

Warsztaty dekorowania bombek to zajęcia, których celem jest popularyzacja pięknej tradycji wykonywania ozdób choinkowych.

W ciepłej, przedświątecznej atmosferze uczestnicy wykonywali ozdoby świąteczne – zdobienia bombki choinkowej. Były to niezwykłe zajęcia rozwijające wyobraźnię i kreatywność dziecięcą, a przy tym dostarczyły dzieciom wiele uśmiechu, radości i satysfakcji. Własnoręcznie wykonane bombki dzieci zaniosły do domu, aby pochwalić się efektem swojej pracy.  Bombki te, z pewnością, zawisną na choinkach w domach dzieci –  przez co święta staną się jeszcze bardziej magiczne i rodzinne.  Była to okazja poczuć atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Jesteśmy bardzo wdzięczni organizatorom Warsztatów Bożonarodzeniowych.

Odnowione: 15.01.19