DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Z okazji Dnia Pluszowego Misia uczniowie gimnazjum  mieli okazję uczęstniczyć w konkursie ,,Mój miś”. Każdy chętny musiał zrobić misia według samodzielnie wybranej techniki i materiałów. Podczas wystawy cała społeczność  gimnazjum  podziwiała pięknie wykonane  misie i wyobraźnię dzieci we współpracy z rodzicami, którzy chętnie pomagali swoim pociechom. Misie były wykonane z różnorodnych materiałów: kawy, makaronu, papieru, balonów, kasztanów,  itd. Podczas głosowania zostały wybrane 3 najpiękniejsze misie. Gratulujemy Julianie Polińskiej  z klasy 0, która zajęła 1 miejsce, klasie 1 za pracę zespołową, która zajęła 2 miejsce, Wiktorii Piskliginej z klasy 4, która zajęła 3 miejsce. Inni uczestnicy konkursu również otrzymały podziękowania i miłe niespodzianki.

Odnowione: 29.01.19