Imprezy

PROJEKT „GODZINA LIDERÓW“

„Potencjalni liderzy są wszędzie. My potrafimy ich odnaleźć i wesprzeć.“

25 października, w ramach projektu „Godzina liderów“,  odbyło się pierwsze spotkanie Samorządu Uczniowskiego szkół: Gimnazjum im. Stanisława Moniuszki w Kowalczukach, Szkoła Podstawowa w Szumsku, Szkoła Podstawowa im. Czesława Miłosza w Pakienie.

Celem projektu jest zapoznać się, obcować, dzielić  się doświadczeniem, uczyć się od innych i pożyteczne spędzać czas.

Pierwsze spotkanie odbyło się w Gimnazjum im. Stanisława Moniuszki w Kowalczukach. Uczniowie zapoznali się, opowiedzieli o swej działalności w szkołach, podzielili się pomysłami, jak skuteczniej organizować pracę samorządów uczniowskich w szkołach.

W listopadzie będziemy szykować się do wyborów do Parlamentu Uczniowskiego na Litwie. Uczniowie, którzy już uczestniczyli w wyborach, opowiedzieli, jak odbywa się przyszykowanie się i tok wyborów. Cieszyli się ze swych osiągnięć i nie bali się przyznać do błędów.

Wspólne spotkanie było pożyteczne i ciekawe. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie liderów, które odbędzie się w Szkole Podstawowej w Szumsku.

20161025_125431

Odnowione: 02.11.16