VSRC#Live

Vilniaus statybininkų rengimo centras (VSRC) jau daug metų organizuoja Atvirų durų dienas, edukacines technologijų pamokėles, konkursus, vyksta į susitikimus  su Lietuvos mokyklų mokiniais. Tačiau… šiais metais – viskas kitaip. Pasaulyje siaučiant pandemijai ir paskelbus karantiną, keliamės į virtualią erdvę ir kviečiame Jus gegužės 20 d., 13.00 susitikti online, Atvirų durų dienoje. Renginio metu virtualiai pasižvalgysime po VSRC erdves, pristatysime specialybes, kurias galite čia įgyti, priėmimo sąlygas, atsakysime į Jums rūpimus klausimus. Į Atvirų  durų dieną galima registruotis jau dabar, paspaudę čia. Nuorodą į ZOOM konferenciją atsiųsime Jūsų nurodytu elektroniniu paštu, likus dienai (t.y. gegužės 19 d.) iki renginio.

SVARBU!  Jau dabar Vilniaus statybininkų rengimo centro facebook paskyroje paskelbtas „Konkursas – Konkursėlis!!!“. Susidomėjai? Nedvejok ir spausk čia

Laukiame Jūsų! Iki susitikimo VSRC #Live!

Papildoma informacija rasite: https://www.kurstoti.lt/s/10049/virtuali-atviru-duru-diena-2020-05-20-13-00

Atnaujinta: 2020.05.14