„Pasowanie na Zerówkowicza”

Dnia 27 listopada odbyła się  uroczystość „Pasowanie na Zerówkowicza”.  Uroczystość ta w dużym stopniu stanowi zakończenie procesu adaptacyjnego dzieci do warunków i zasad panujących w gimnazjum. Podczas uroczystości pasowania maluchy swoim zachowaniem potwierdziły, że dobrze się czują w grupie. Odświętny strój , a także wystrój sali podkreśliły doniosłość święta.

Dzieci   powitały  oklaskami Szanowną Panią Dyrektor Annę Borkowską. Następnie z wielkim zaangażowaniem zerówkowicze przedstawili program artystyczny, pięknie zaprezentowali się poprzez recytację, śpiew i taniec oraz ślubowali obietnice. Tym samym przekonali wszystkich , że zasługują na miano Z E R Ó W K O W I C Z A . Z kolei Pani Dyrektor dużym  ołówkiem dokonała pasowania każdego dziecka.

Na pamiątkę dzieci otrzymały  dyplomy Pasowania na  Zerówkowicza i upominki.

Odnowione: 31.12.20