Sportas

AKCIJA ,, AR TU PLAUKI?”

Mokėjimas plaukti, saugiai elgtis vandenyje ir prie vandens – viena iš pagrindinių saugumo sąlygų, siekant užkirsti kelią galimoms nelaimėms vandenyje. Jau trečius metus iš eilės Lietuvos vaikų ir jaunimo centras kartu su partneriais  – Lietuvos plaukimo federacijos informacijos ir paslaugu biuru, Lietuvos Švietimo ir mokslo ministerija, Lietuvos savivaldybių asociacija inicijoja akcija „Ar tu plauki?“. Pagrindinis tikslas: išbandyti ir įvertinti vaikų ir jaunimo gebėjimą plaukti ir orientuotis vandenyje.

Gegužės 21 ir 25 d. mūsų gimnazijos  5 – IIIG klasių mokiniai pirmą kartą dalyvavo šioje akcijoje, kuri įvyko Lietuvos vaikų ir jaunimo centro baseine. Akcijoje galėjo  dalyvauti mokiniai, kurių sveikatos būklė leidžia dalyvauti plaukimo užsiėmimuose.

Baseino treneris dalyvaujančių mokinių gebėjimo plaukti vertinimo rezultatus fiksavo  vertinimo formoje.  Dalyviai po gebėjimo plaukti patikrinimo gavo akcijos pažymėjimus su baseino trenerio vertinimu bei komentarais. Vaikai, kurie nemoka plaukti ir negalėjo dalyvauti gebėjimo plaukti patikrinime, gavo atmintines apie saugų elgesį vandenyje ir prie vandens.  Mokiniai remdamiesi gebėjimo plaukti patikrinimo užduotimis gebės įvertinti savo plaukimo įgūdžius prieš vasarą. Visi džiaugėsi gautais pažymėjimais, gerai praleistu laiku.

Ačiū mokiniams už aktyvumą!

Kūno kultūros vyresnioji mokytoja Ana Černiavska

Atnaujinta: 2018.05.27