Sportas

PROJEKTAS ,, 5 – ASIS SOLIDARUMO BĖGIMAS”

Spalio 1 d. mūsų gimnazijos  1-IVG klasės mokiniai dalyvavo 5 –jame Solidarumo bėgime, kuris įvyko Kalvelių S. Moniuškos gimnazijos stadione. Buvo puikus oras, gera  nuotaika, o  vaikai pasipuošę lipdukais  atrodė nuostabiai. Kas bėgo, kas ėjo, bet svarbiausia dalyvavo. Mokiniai, juos rėmę tėveliai, seneliai ir mokytojai įrodė, kad yra draugiški, vieningi, neabejingi.  Moksleiviai projekto metu surinko pinigus, skirtus padėti vargstantiems vaikams. Mes visi už tai, kad mokyklose mažėtų patyčių, kad visi mokytųsi draugiškumo, tolerantiškumo ir pagarbos sau ir aplinkiniams. Džiaugiamės galėdami nors menku indėliu prisidėti prie gerų darbų.  Mokiniai džiaugėsi gautais diplomais, gerai praleistu laiku, mokytojai už aktyvias mokinių iniciatyvas. Ačiū mokiniams, jų šeimoms, klasių vadovams, kitiems mokytojams už aktyvumą ir gerą širdį!

Kūno kultūros vyresnioji mokytoja Ana Černiavska

Atnaujinta: 2018.10.09