Kącik klas początkowych

Projekt „Tydzień olimpijski”

22-26 października uczniowie klasy 3 wraz z nauczycielką Anżeliką Spiridowicz dołączyli się do tygodnia olimpijskiego.

Cel projektu –współpracując  z pedagogami pomóc uczniom znaleźć motywację zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej, integrowanej z zabawami sportowymi.  Projekt organizowany przez  Ministerstwo Zdrowia Republiki Litewskiej, Ministerstwo Edukacji i Nauki, Litewski Narodowy Komitet Olimpijski.

W trakcie realizacji projektu uczniowie otrzymali maskotkę „Dąb“  i plakat „Przyjaciele Dębu“, który zachęcił uczniów do realizacji różnych działań.  Przez cały tydzień uczniowie liczyli swoje kroki, wypite szklanki wody, uśmiechali się, aktywnie sportowali, rozmawiali o korzyści aktywności fizycznej, zdrowego odżywiania, szacunku do siebie i innych w ciągu całego roku szkolnego.

Na zakończenie projektu uczniowie klasy 3 otrzymali Dyplom i Podziękowanie za aktywny udział w projekcie „Tydzień Olimpijski“.

Odnowione: 22.11.18